دوشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲
EN/ES
فارسی
 
نمایشگاه های اسپانیا

اسپانیا همه ساله شاهد برگزاری بزرگترین نمایشگاههای بین المللی و داخلی تجاری و بازرگانی در تخصص و زمینه های مختلف می باشد که شرکت های داخلی و خارجی از سراسر دنیا ضمن حضور در این نمایشگاهها اقدام به عرضه تولیدات و خدمات خود می نمایند. در عین حال اسپانیا با توجه به زیرساخت ها می تواند امکانات قابل توجهی را در اختیار شرکت کنندگان در نمایشگاههای خود قرار می دهد. این کشور محل حضور کنگره ها و سمینار های اقتصادی و تجاری مختلفی با محورهای گوناگون می باشد که سالیانه هیئت های تجاری بسیاری در سطوح بالا وارد این کشور می شوند. پراکندگی نمایشگاهها در مراکز ایالتی اسپانیا سیاستی است که به درآمدهای ارزی آن ایالتها کمک می نماید.  هر کدام از ایالتهای اسپانیا به طور مستقل اقدام به برگزاری نمایشگاههای مختلفی می نمایند که از مهمترین آنها می توان به نمایشگاههای شهرهای مادرید، والنسیا و بارسلون اشاره نمود. چنین نمایشگاه هایی فرصت بسیار مغتنمی برای کشورمان می باشد که با توجه به توانمندی های خود در بخش های مختلف می تواند در آنها حضور فعال داشته باشد.  ویروس کرونا زندگی روزمره و به ویژه روابط کاری و تجاری ما را به شدت تغییر داده و مختل کرده است. از جمله فعالیت‌های متعددی که شرکت‌ها انجام می‌دهند، بدون شک شرکت در نمایشگاه‌های بخشی به عنوان بازدیدکننده یا غرفه‌دار است. در حال حاضر با توجه به واکسیناسیون همگانی و رفع تدریجی محدودیت‌ها مجدداً نمایشگاه های اسپانیا پذیرای علاقمندان می باشد.قبل از برنامه ریزی جهت بازدید، به سایت نمایشگاه مورد نظر مراجعه و از قطعی بودن تاریخ برگزاری آن مطمئن شوید. حتماً از 90 روز قبل تر از زمان برگزاری نمایشگاه جهت امور ویزا اقدام فرمایید.


نمایشگاههای اسپانیا در سال 2022: دفترچه نمایشگاهی سال 2020 اسپانیا در 90 صفحه آماده، و اعضای محترم اتاق می توانند جهت دریافت با دبیرخانه اتاق مشترک تماس حاصل فرمایند.

نمایشگاههای اسپانیا در سال 2020: دفترچه نمایشگاهی سال 2020 اسپانیا در 115 صفحه آماده، و اعضای محترم اتاق می توانند جهت دریافت با دبیرخانه اتاق مشترک تماس حاصل فرمایند.

نمایشگاههای اسپانیا در سال 2019: دفترچه نمایشگاهی سال 2019 اسپانیا در 111 صفحه آماده، و اعضای محترم اتاق می توانند جهت دریافت با دبیرخانه اتاق مشترک تماس حاصل فرمایند.

نمایشگاههای اسپانیا در سال 2018: دفترچه نمایشگاهی سال 2018 اسپانیا در 66 صفحه آماده، و اعضای محترم اتاق می توانند جهت دریافت با دفتر اتاق مشترک تماس حاصل فرمایند.

نمایشگاههای اسپانیا در سال 2017

نمایشگاههای اسپانیا در سال 2016

نمایشگاههای اسپانیا درسال 2015

نمایشگاههای اسپانیا درسال 2014

نمایشگاههای اسپانیا در سال 2013

 نمایشگاههای اسپانیا در سال 2012

نمایشگاههای اسپانیا در سال 2011

 نمایشگاههای اسپانیا در سال 2010


 
 Contact us
Tel / Fax: +9821-88381350
Email : info@isbc.ir     iranandspain@gmail.com
 پس از ارسال ایمیل حتما با دبیرخانه اتاق مشترک
 تماس بگیرید و از رسیدن پیام خود مطمئن شوید
تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
 اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد: بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست. برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.
EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی