یکشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۱
EN/ES
فارسیاعزام هیئت تجاری به نمایشگاه کاشی و سرامیک CEVISAMA والنسیا اسپانیا- اسفندماه 1401
فراخوان و فرم ثبت نام اعزام هیئت به نمایشگاه کاشی، سرامیک و لوازم حمام سویساما والنسیا...
مشاوره حقوقی- تاسیس موسسه زبان- آذر 1401
عضو محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا احتراماً باطلاع می رساند هیئت تجاری اسپانی...


اسپانیا

ایران

 
(N.I.E)

طبق ماده 206 از قانون بنیادی 4/2000، در حضوص حقوق و آزادی و ادغام اجتماعی افراد خارجی در اسپانیا؛ افراد خارجی که با کشور اسپانیا به لحاظ اقتصادی، منافع حرفه ای و یا اجتماعی ارتباط دارند می توانند یک کد شخصی داشته باشند که منحصر به فرد بوده و مخصوص به خود ایشان است.

در نتیجه، افراد خارجی ها که با اسپانیا دارای روابط اقتصادی، حرفه ای یا اجتماعی هستند جهت دریافت این کد مخصوص با نام اختصاری N.I.E. می توانند  شخصا به طور مستقیم به اداره کل پلیس در اسپانیا و یا به امور کنسولی اسپانیا در خارج از این کشور مراجعه فرمایند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سفارت اسپانیا مراجعه فرمایید.

نمونه فرم درخواستN.I.E.- Foreigners Identity Number 


 
 تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي

اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:

«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.

برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»


EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی